Powered by Smartsupp

POLICEALNA SZKOŁA MEDYCZNA EDUMEDICA

O NAS

Zapraszamy do najlepszej szkoły policealnej w Pabianicach, która oferuje naukę w ciekawych i poszukiwanych zawodach.
Tutaj warto się uczyć pod okiem najlepszej kadry i świetnych instruktorów!

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w sektorze ochrony zdrowia bądź kosmetyki to warto wybrać nowoczesną szkołę z własną bazą dydaktyczną i wysoką zdawalnością państwowych egzaminów zawodowych świadczących o bardzo dobrym poziomie szkoły i świetnej kadrze. Dobra szkoła policealna daje wiele możliwości!

Stawiamy na kształcenie praktyczne! W EduMedice dbamy o to, aby uczniowie poznali swój przyszły zawód jak najlepiej, dlatego ciągle inwestujemy w profesjonalne pracownie i wyposażenie oraz najlepszą kadrę specjalistów praktyków. Ponad 50% zajęć w naszej szkole to zajęcia praktyczne! Dodatkowo organizujemy również sporo warsztatów i szkoleń tematycznych!

W naszej szkole może uczyć się każda osoba dorosła, która ukończyła szkołę średnią (nie ma górnej granicy wieku). Co ważne: nie wymagamy matury, a o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.

Nasi uczniowie otrzymują:

• Państwowe świadectwa i dyplomy zawodowe ( w tym dyplom technika) akceptowane w krajach Unii Europejskiej
  • EUROPASS
  • Legitymacje upoważniające do zniżek na przejazdy komunikacja publiczną, PKP, PKS i inne
  • Indeks
  • Zaświadczenia do ZUS, MOPS,GOPS itp.
  • Szkoła posiada uprawnienia szkoły państwowej oraz jest ośrodkiem egzaminacyjnym upoważnionym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną do przeprowadzania w Pabianicach egzaminów zawodowych

⇐  Linki do naszych mediów społecznościowych

Opinie naszych uczniów

Piotr MarchewkaPiotr Marchewka
17:17 15 May 23
Szkolenie z baniek ogniowych pozwala wejść na wyższy level wtajemniczenia 😁 zapraszam na szkolenia do tej szkoły i pozdrawiam 🙂
Jakub DykczJakub Dykcz
18:48 04 Jan 23
Serdecznie polecam szkołę.Bardzo dobrze wyposażone sale oraz miły profesjonalny personel.
Kacper WysockiKacper Wysocki
07:38 07 Sep 22
Miałem szczęście trafić na Doktor Martę.Jest świetną nauczycielką i równie dobrą masażystką, całość kursu była prowadzona energicznie, mnóstwo praktyki i różnych modelek więc uczysz się pracy na różnych typach ciała. Byłem i nadal jestem zachwycony.Jedna z najlepszych inwestycji mojego życia, gorąco polecam
Monika BanasiakMonika Banasiak
14:24 01 Dec 18
Polecam świetna atmosfera w szkole i fachowa kadra !!!!
Sylwester KotSylwester Kot
17:45 15 Jul 18
Polecam! w szczególności mój kierunek technika masażystę.
js_loader