Policealna Szkoła Medyczna EduMedica

Zapraszamy do najlepszej szkoły policealnej w Pabianicach, która oferuje naukę w ciekawych i poszukiwanych zawodach. Tutaj warto się uczyć pod okiem najlepszej kadry i świetnych instruktorów!

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w sektorze ochrony zdrowia bądź kosmetyki to warto wybrać nowoczesną szkołę z własną bazą dydaktyczną i wysoką zdawalnością państwowych egzaminów zawodowych świadczących o bardzo dobrym poziomie szkoły i świetnej kadrze. Dobra szkoła policealna daje wiele możliwości!

Stawiamy na kształcenie praktyczne! W EduMedice dbamy o to, aby uczniowie poznali swój przyszły zawód jak najlepiej, dlatego ciągle inwestujemy w profesjonalne pracownie i wyposażenie oraz najlepszą kadrę specjalistów praktyków. Ponad 50% zajęć w naszej szkole to zajęcia praktyczne! Dodatkowo organizujemy również sporo warsztatów i szkoleń tematycznych!

W naszej szkole może uczyć się każda osoba dorosła, która ukończyła szkołę średnią (nie ma górnej granicy wieku). Co ważne: nie wymagamy matury, a o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.

Nasi uczniowie otrzymują:

 

  • Państwowe świadectwa i dyplomy zawodowe ( w tym dyplom technika) akceptowane w krajach Unii Europejskiej
  • EUROPASS
  • Legitymacje upoważniające do zniżek na przejazdy komunikacja publiczną, PKP, PKS i inne
  • Indeks
  • Zaświadczenia do ZUS, MOPS,GOPS itp.
  • Szkoła posiada uprawnienia szkoły państwowej oraz jest ośrodkiem egzaminacyjnym upoważnionym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną do przeprowadzania w Pabianicach egzaminów zawodowych.

Napisz do nas

               Telefon : 798 174 809

               Adres : ul. Żwirki i Wigury 19a, Pabianice

 

E-mail:

edumedica.pabianice@gmail.com